Josef Vojtánek Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     52

Josef Vojtánek

Bez názvu, N.3

Cena 4 000 CZK

Technika Digitální fotografika
Signatura Signováno
Rozměry 50x50 cm. S rámem 53x53 cm
Poznámka z cyklu Masky 1/50
Datování 2018