Jaromír Funke Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     60

Jaromír Funke

Tři stromy

Cena 35 000 CZK

Technika Originální bromostříbrná vintage fotografie
Signatura Signováno
Rozměry 8x8 cm
Poznámka Vzadu ověřeno dcerou autora
Datování 1923