Petr Helbich Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     66

Petr Helbich

Zátiší

Cena 2 500 CZK

Technika Originální bromostříbrná fotografie/kontakt
Signatura Signováno
Rozměry 23x18
Poznámka Signováno ve předu
Datování 1999