Jan Svoboda Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     94

Jan Svoboda

Portrét Markéty Hejné

Cena 17 000 CZK

Technika Originální dobová bromostříbrná fotografie
Signatura Signováno
Rozměry 39,6x29,7 cm
Poznámka Vzadu podpsáno autorem, autorizováno manželkou
Datování 1971