Aukce č. 107 Aukce jediného obrazu
/ 1

Václav Kiml (1928-2001)

Vesnice na podzim

Technika Enkaustika, kombinovaná technika
Datování 2. pol. 20. stol.
Vyvolávací cena 55 000 CZK
Konec aukce 10.04.2021    20:00
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail
/ 1