Aukce jediného obrazu / #107

18.3.2021 – 10.4.2021 OriginalArte
Václav Kiml / Vesnice na podzim (Kostelík s růžovým mráčkem) Signováno PD Rámováno, autorská adjustace

Václav Kiml (1928-2001)

Vesnice na podzim

Vyvolávací cena 55 000 CZK

Technika Enkaustika, kombinovaná technika
Signatura Signováno PD
Rozměry 38 x 36 cm

Provenience Soukromá sbírka
Datování 2. pol. 20. stol.

Datum zahájení aukce 18.03.2021    00:00
Konec aukce 10.04.2021    20:00