Aukce č. 110 Ostara
/ 1

Veronika Holcová

Zajíc

Technika olej na ručním papíru
Datování 2019
Vyvolávací cena 5 000 CZK
Nejvyšší příhoz 5 600 CZK
Konec aukce 01.05.2022    20:00
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Anna Zemánková

Bez názvu

Technika viz níže
Datování přelom 70. a 80. let
Vyvolávací cena 15 000 CZK
Nejvyšší příhoz 16 000 CZK
Konec aukce 01.05.2022    20:05
Čas do konce 00:00:01

Saténová koláž

? Přejít na detail
Aukce č. 110 Ostara
/ 1