Technika | Litografie |
Datování | 2018 |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Konec aukce | 20.06.2020 19:10 |
Technika | Litografie |
Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
Konec aukce | 20.06.2020 19:05 |