Aukce č. 95 Litografie
/ 4

Martin Salajka

Les

Technika Litografie
Datování 2016
Vyvolávací cena 1 000 CZK
Konec aukce 20.06.2020    17:10
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Eva Natus Šalamounová

Tři ženy

Technika Litografie
Datování 1980
Vyvolávací cena 4 000 CZK
Konec aukce 20.06.2020    17:00
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail
Aukce č. 95 Litografie
/ 4