Aukce č. 95 Litografie
/ 4
Položka č. 97

Klára Trnková

Notový zápis

Technika Litografie
Datování 2006
Vyvolávací cena 1 800 CZK
Konec aukce 21.06.2020    20:55
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 98

Klára Trnková

Jamka č. 18

Technika Litografie
Datování 2006
Vyvolávací cena 1 800 CZK
Konec aukce 21.06.2020    21:00
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail
Aukce č. 95 Litografie
/ 4