Položka č.     146
Kolo ve čtverci s krajinou Kolo ve čtverci s krajinou signatura zadní strana zadní strana

Ivan Ouhel

Kolo ve čtverci s krajinou

Vyvolávací cena 14 500 CZK

Technika kolorovaná kresba na papíře
Signatura Signováno
Rozměry 48,5 x 63,5 cm (57 x 72 cm rám)
Stav dobrý
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka rámováno
Datování 1980