Položka č.     72
Před bouří zadní strana detail zadní strany detail

Václav Benedikt

Před Bouří

Vyvolávací cena 19 000 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika olej na plátně
Rozměry 57,5 x 72 cm
Stav velmi dobrý
Datování 1991