Položka č.     19
Chaloupka Chaloupka Chaloupka

Jaroslav Ronek

Chaloupka

Vyvolávací cena 1 000 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Akvarel na papíře
Signatura Signováno v PD
Rozměry 26 x 18,5 cm
Datování 1951