Položka č.     81
Mořská panna Mořská panna Detail signatury Zadní strana Olga Vyleťalová se svým slavným plakátem k filmu Něžná

Olga Vyleťalová

Mořská panna

Vyvolávací cena 4 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno v PD
Rozměry 9 x 9 cm, rám 19 x 19 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování 1990

Menší olejomalba známé české malířky a grafičky. Na malé ploše zachycuje všechny charakteristické znaky díla umělkyně.

POZOR! Do této aukce doporučujeme přihazovat přímo na portálu LiveBid - viz https://livebid.cz/auction/originalarte# - Příhozy a limitování tam učiněné mají přednost!