Vyvolávací cena | 500 CZK |
PřihlásitTechnika | Olej na plátně |
Signatura | Signováno vpravo dole |
Rozměry | 36 x 19 cm |
Datování | 1973 |
Datum zahájení aukce | 25.06.2020 18:09 |
Konec aukce | 26.06.2020 18:09 |