Skrytý limit překonán

22.6.2020 – 7.7.2020 Galerie Pštrossova 23
Položka č.     27
Luční květy Luční květy Luční květy Luční květy Luční květy

Ferdinand Kotvald

Luční květy

Vyvolávací cena 500 CZK
Aktuální cena 3 000 CZK

Skrytý limit překonán Co je to?

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 36 x 19 cm
Datování 1973

Konec aukce 07.07.2020    15:41
Počet příhozů 3