1.12.2020 – 13.12.2022 OriginalArte
Položka č.     67

Jan Saudek

My Happiness

Vyvolávací cena 22 000 CZK

Technika Originální kolorovaná fotografie
Signatura Signováno vpravo dole "JAN SAUDEK"
Rozměry 39,5x30 cm
Stav Perfektní
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Poznámka na okraji: "Print finished January 3, 1889"
Datování 1989

"Štěstí van Zantenovo"

Datum zahájení aukce 01.12.2020    15:46
Konec aukce 13.12.2022    20:00

Video: Jan Saudek "85" ŽIVOT