Položka č.     31
Luční květy Luční květy Luční květy Luční květy

V. Souček

Luční květy

Vyvolávací cena 300 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Akvarel na papíře
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 42 x 29 cm