Položka č.     143
Okresní město Okresní město

Kamil Lhoták

Okresní město

Vyvolávací cena 28 000 CZK

Technika tuš na papíře
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 12x19 cm
Stav dobrý
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka POZOR! Do této aukce doporučujeme přihazovat přímo na portálu LiveBid - viz https://livebid.cz/auction/originalarte# - Příhozy a limitování tam učiněné mají přednost!
Datování 1953

Ilustrace pro přebal knihy Karel Poláček / Okresní město, vydání z r. 1953 v Čsl. spisovateli