Položka č.     131
Pohled 1 Zadní strana Detail 1 Detail 2

Václav Kiml (1828-2001)

Bez názvu

Vyvolávací cena 59 000 CZK

Technika Kombinovaná technika na plátně
Signatura Signováno v PD
Rozměry 30 x 40 cm
Provenience Soukromá sbírka