Položka č.     94
Zazděná okna Zazděná okna Zazděná okna Zazděná okna Zazděná okna PDF

Zazděná okna

Vyvolávací cena 10 000 CZK

Technika Grafika
Signatura Signováno v PD
Rozměry Rozměry ilustrací: 10,5 x 15 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování 1989

Sbírka poezie od Jiřího Karáska ze Lvovic, doplněna o 4 barevné litografie od Oldřicha Kulhánka. Sběratelská edice byla vydaná v roce 1989 v Praze nakladatelstvím Supraphon. Jedná se o výtisk 190/200.