5.11.2020 – 5.12.2020 Galerie Pštrossova 23
Pád No. 3 Pád No. 3 Signatura

Pád No. 3

Vyvolávací cena 22 000 CZK

Technika Litografie, 62/100
Signatura Signatura PD
Rozměry 61 x 45 cm
Provenience Sbírka významného sběratele.
Poznámka rámováno
Datování 2003

Konec aukce 05.12.2020    19:57

Video: Každý máme od něj doma grafiku!