5.11.2020 – 5.12.2020 Galerie Pštrossova 23
Helga Signatura

Helga

Vyvolávací cena 20 000 CZK

Technika Litografie, 59/100
Signatura Signatura PD
Rozměry 54 x 43 cm
Provenience Sbírka významného sběratele.
Poznámka volný list, nerámováno
Datování 2010

Konec aukce 05.12.2020    19:54

Video: Každý máme od něj doma grafiku!