5.11.2020 – 5.12.2020 Galerie Pštrossova 23
Sebastian I. Sebastian I. signatura

Sebastian I.

Vyvolávací cena 24 000 CZK

Technika Litografie 17/100
Signatura Signováno PD
Rozměry 65 x 49 cm
Provenience Sbírka významného sběratele
Poznámka rámovováno
Datování 2009

Konec aukce 05.12.2020    19:51