5.11.2020 – 5.12.2020 Galerie Pštrossova 23
Viva erotics

Viva erotics

Vyvolávací cena 12 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno a datováno uprostřed, dedikace "Tomášovi"
Rozměry 39 x 21 cm
Provenience Sbírka významného sběratele
Poznámka volný list, nerámováno
Datování 1987

Konec aukce 05.12.2020    19:48