5.11.2020 – 5.12.2020 Galerie Pštrossova 23
Hommage Hommage Hans Memling Signatura Detail II

Hommage Hans Memling

Vyvolávací cena 15 000 CZK

Technika Litografie
Rozměry 49x37
Provenience Sbírka významného sběratele
Poznámka rámováno
Datování 1990

Konec aukce 05.12.2020    19:45