5.11.2020 – 5.12.2020 Galerie Pštrossova 23
Parabola No. 1 Signatura

Parabola No. 1

Vyvolávací cena 24 000 CZK

Technika Litografie - značeno A.T.X. vlevo dole
Signatura Signováno PD
Rozměry 76x54
Poznámka volný list, nerámováno
Datování 2000

Konec aukce 05.12.2020    19:42