5.11.2020 – 5.12.2020 Galerie Pštrossova 23
Pád (Special dialogue) Signatura

Pád (Special Dialogue)

Vyvolávací cena 25 000 CZK

Technika Litografie 17/100
Signatura Signováno PD
Rozměry 83x61 cm
Provenience Sbírka významného sběratele
Poznámka volný list, nerámováno
Datování 1999

Special dialogue * Hommage a Audrien de Vries II

Konec aukce 05.12.2020    19:39