5.11.2020 – 5.12.2020 Galerie Pštrossova 23
Pád No. 1 Pád No. 1 Signatura

Pád č. 1

Vyvolávací cena 22 000 CZK

Technika Litografie, 69/100
Signatura Signováno PD
Rozměry 61x45 cm
Provenience Sbírka významného sběratele
Poznámka rámováno
Datování 2003

Konec aukce 05.12.2020    19:36