5.11.2020 – 5.12.2020 Galerie Pštrossova 23
Vzestup (Parabola No. 3) Signatura

Oldřich Kulhánek - Vzestup

Vyvolávací cena 24 000 CZK

Technika Litografie - značeno A.T.1 vlevo dole
Signatura Signováno PD
Rozměry 76x54
Kategorie autorský tisk - VD značka A.T.1
Provenience Sbírka významného sběratele
Poznámka nerámováno
Datování 1999

Konec aukce 05.12.2020    19:33