5.11.2020 – 5.12.2020 Galerie Pštrossova 23
O. Kulhánek - How are you Signatura

O. Kulhanek - How are you?

Vyvolávací cena 28 000 CZK

Technika Litografie 85/100
Signatura Signováno v desce a tužkou PD
Rozměry 60x50 cm
Provenience Sbírka významného sběratele
Datování květen 1991

How are you? I am fine.

Český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Stal se autorem grafické podoby současných českých bankovek a vytvořil mnoho českých poštovních známek. Je zastoupen v nesčetných sbírkách doma i v zahraničí.

Konec aukce 05.12.2020    19:30