Položka č.     23
Figury Figury

Figury

Vyvolávací cena 10 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno PU
Rozměry 29 x 22
Provenience Sbírka významného sběratele
Poznámka volný list, nerámováno
Datování 2000

Konec aukce 06.12.2020    20:06