Eva Signatura Eva rám

Eva

Vyvolávací cena 14 000 CZK

Technika Litografie - značeno A.T. vlevo dole
Signatura Signováno PD
Rozměry 43 x 33 cm
Provenience Sbírka významného sběratele
Poznámka rámováno
Datování 2007

Konec aukce 06.12.2020    19:33