Herkules Herkules Signatura

Herkules

Vyvolávací cena 20 000 CZK

Technika Litografie, A.T.
Signatura Signatura PD
Rozměry 54 x 43 cm
Provenience Sbírka významného sběratele.
Datování 2010

Konec aukce 06.12.2020    19:36

Video: Každý máme od něj doma grafiku!