Torzo Signatura

Torzo

Vyvolávací cena 24 000 CZK

Technika Litografie, A.T.
Signatura Signatura PD
Rozměry 65 x 49 cm
Provenience Sbírka významného sběratele.
Datování 1996

Konec aukce 06.12.2020    19:39

Video: Každý máme od něj doma grafiku!