Souzvuk Souzvuk Signatura

Souzvuk

Vyvolávací cena 13 000 CZK

Technika Litografie, A.T.
Signatura Signatura
Rozměry 39 x 31 cm
Provenience Sbírka významného sběratele.
Datování 2003

Konec aukce 06.12.2020    19:42

Video: Každý máme od něj doma grafiku!