Souznění Souznění Signatura

Souznění

Vyvolávací cena 15 000 CZK

Technika Litografie, 61/90
Signatura Signatura PD
Rozměry 45 x 33
Provenience Sbírka významného sběratele.

Konec aukce 06.12.2020    19:45

Video: Každý máme od něj doma grafiku!