Muž a žena Signatura

Muž a žena

Vyvolávací cena 12 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signatura PD
Rozměry 36 x 24 cm
Provenience Sbírka významného sběratele.
Datování 2002

Konec aukce 06.12.2020    19:48

Video: Každý máme od něj doma grafiku!