Soulad Soulad Signatura

Soulad

Vyvolávací cena 12 000 CZK
Nejvyšší příhoz 12 000 CZK

Technika Litografie, 16/100
Signatura Signatura
Rozměry 47 x 29 cm
Provenience Sbírka významného sběratele.
Datování 2003

Konec aukce 06.12.2020    19:51

Video: Každý máme od něj doma grafiku!