Položka č.     19
Shut up (Spadla klec)

Shut up (Spadla klec)

Vyvolávací cena 12 000 CZK

Technika Litografie - značeno A.T. vlevo dole
Signatura Signováno PD
Rozměry 32 x 27 cm
Provenience Sbírka významného sběratele
Poznámka volný list, nerámováno
Datování 1987

Škrt zip aneb Shut up

V tiskové ploše: "Spadla klec", dole dedikace "Tomášovi"

Konec aukce 06.12.2020    19:54