Adam a Eva Signatura

Adam a Eva

Vyvolávací cena 16 000 CZK

Technika Lept
Signatura Signováno PD
Rozměry 44 x 32 cm
Provenience Sbírka významného sběratele
Poznámka volný list, nerámováno
Datování 1974

Konec aukce 06.12.2020    19:57