Položka č.     21
Poslední večeře Signatura

Poslední večeře

Vyvolávací cena 15 000 CZK

Technika Litografie - značeno A.T. vlevo dole
Signatura Signováno PD
Rozměry 50 x 40 cm
Provenience Sbírka významného sběratele
Poznámka volný list, nerámováno
Datování 1984

Konec aukce 06.12.2020    20:00