Vánoční aukce pro Diakonii / LiveBid / #105

Ikona zadní strana obrazu detail

Cristo (Cristian) del Risco

Ikona

Vyvolávací cena 800 CZK

Technika Olej na sololitu
Signatura nesignováno
Rozměry 30x30 cm
Kategorie Aukce pro Diakonii - výtěžek bude použit na podporu opuštěných dětí ve světě
Provenience soukromá sbírka
Poznámka Na rámu zn."Cristo 2016"
Datování 2016

Aukční přirážka (provize) 10 %