10.2.2022 – 10.3.2022 OriginalArte

Václav Kiml (1928-2001)

Mochov

Vyvolávací cena 48 000 CZK

Technika olej na plátně fixovaném na desce
Signatura signováno PD
Rozměry 36x33 cm
Provenience soukromá sbírka
Datování 2. pol. 20. stol.

Český malíř.

Autorsky zdobený rám.

Konec aukce 10.03.2022    19:00