10.2.2022 – 11.3.2022 OriginalArte
Položka č.     43

Zuzana Mantel

Bez názvu

Vyvolávací cena 18 000 CZK

Technika kombinovaná technika, umělé drahokamy
Signatura značeno na reverzu značkou autorky
Rozměry 40x40 cm
Kategorie asambláž
Provenience Artinbox Gallery
Datování 2020

Původem Slovenka, žila a pracovala v Izraeli, od roku 2005 žije v Praze.

Zastoupena ve sbírkách po celém světě. Z cyklu O životě a smetí.

Konec aukce 11.03.2022    19:09