10.2.2022 – 11.3.2022 OriginalArte
Položka č.     45

Jiří Surůvka

Ty a já

Vyvolávací cena 2 500 CZK

Technika digitální tisk na voskovaném plátně
Signatura signováno na reverzu „J. Surůvka 2014“
Rozměry 20x13 cm
Kategorie fotografie
Provenience Artinbox Gallery
Datování 2014

Konec aukce 11.03.2022    19:15