10.2.2022 – 11.3.2022 OriginalArte
Položka č.     61

Dominika Slavická

Metamorfózou 7

Vyvolávací cena 700 CZK

Technika tužka na papíře
Signatura signováno na reverzu
Rozměry 21x15cm, rám 31x22cm
Kategorie kresba
Provenience Artinbox Gallery
Datování 2020

Dílo bylo součástí výstavy Metamorfózou v galerii Artinbox v září 2021.

Konec aukce 11.03.2022    20:00