10.2.2022 – 12.3.2022 OriginalArte
Položka č.     65

Josef Jíra

Potrét sedící ženy

Vyvolávací cena 69 000 CZK

Technika olej na plátně
Signatura nesignováno (autor připsán)
Rozměry 100x60 cm
Provenience soukromá sbírka

Konec aukce 12.03.2022    18:03