10.2.2022 – 12.3.2022 OriginalArte
Položka č.     80

GABO Gabriel Rodriguez Villalpando

Rodina a vesmír

Vyvolávací cena 11 000 CZK

Technika litografie
Signatura signováno PD „GABO“
Rozměry 45x35 cm
Provenience soukromá sbírka
Datování 2007

Mexický umělec, vystavoval ve více než padesáti státech světa (USA, Mexiko, Evropa).

Konec aukce 12.03.2022    18:48