Ostara / #110

13.4.2022 – 1.5.2022 Galerie Pštrossova 23
Zajíc Zajíc detail

Veronika Holcová

Zajíc

Vyvolávací cena 5 000 CZK
Nejvyšší příhoz 5 600 CZK

Technika olej na ručním papíru
Signatura Signováno na zadní straně
Rozměry 26 x 21 cm
Provenience atelier autorky
Poznámka Charitativní aukce pro lidi postižené válkou na Ukrajině
Datování 2019

Datum zahájení aukce 13.04.2022    18:30
Konec aukce 01.05.2022    20:00
Počet dražících 2
Počet příhozů 5