Vyvolávací cena | 6 200 CZK |
Nejvyšší příhoz | 5 000 CZK |
PřihlásitTechnika | Olejový pastel na kartonu |
Signatura | Signováno vpravo dole |
Rozměry | 61 x 52,5 cm |
Datování | 1935 |
Datum zahájení aukce | 16.06.2020 16:21 |
Konec aukce | 18.06.2022 16:21 |
Počet dražících | 1 |
Počet příhozů | 1 |