Aukční výsledky / #87

16.6.2020 – 18.6.2022 Galerie Pštrossova 23
Letní kytice Letní kytice Letní kytice Letní kytice Letní kytice

Václav Pavlík

Letní kytice

Vyvolávací cena 6 200 CZK
Nejvyšší příhoz 5 000 CZK

Technika Olejový pastel na kartonu
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 61 x 52,5 cm
Datování 1935

Datum zahájení aukce 16.06.2020    16:21
Konec aukce 18.06.2022    16:21