Aukční výsledky / #87

1.1.2017 – 15.2.2020 Galerie Pštrossova 23
Položka č.     37

Vladimír Komárek

Anděl

Vyvolávací cena 3 000 CZK
Nejvyšší příhoz 4 100 CZK

Technika Kresba uhlem na kartonu
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 19,5 x 20,5 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Datum zahájení aukce 01.01.2017    15:50
Konec aukce 15.02.2020    15:50
Počet dražících 2
Počet příhozů 12